Трекінг
Трекінг по Лазистанскому хребту (Качкар)
Інструктор

Михаил Емельянов

Тривалість

8 дней

Складність

Середня

Довжина походу

71 км

Опис

Цей маршрут кардинально відрізняється від традиційних гірських маршрутів Туреччини. Він переверне Ваше уявлення про цю країну. Цей маршрут мало відомий серед туристів. Тому хто хоче по-справжньому дикої природи та справжніх пригод далеко від цивілізації – Вам у похід Лазистанським хребтом у північній частині Туреччини.

Трекінг

Трекінг по Лазистанскому хребту (Качкар)

Виберіть дату
14 — 21 августа
Залишилось 4 місця
Вартість
250$
У вартість входить:
 • - харчування на маршруті
 • - громадське спорядження
 • - послуги гіда
 • - групова аптека
Забронювати
Виберіть дату
Програма
Інформація
Екіпірування
Фото
Відео
1 День
2 День
3 День
4 День
5 День
6 День
7 День
8 День
День 1

Зустріч групи в аеропорту м. Трабзон (Туреччина) до 09:00 ранку. Їдемо до міста Пазар. Дорога триватиме десь 3-4 години. По дорозі ми побачимо чайні плантації, зазирнемо до середньовічної фортеці Зіккале. Після обіду приїдемо до села Чат (1200 м). Тут розпочинається активна частина програми. Вздовж шумної ​​гірської річки Хенсі, повз мальовничі водоспади та античні аркові мости перехід до турецького села Басилайла. Ночівля в наметі.

Дорога: 9 кілометрів, набір висоти: 600 – 1000 метрів.

Наступний день
День 2

Ранній підйом, снідаємо і далі в дорогу. Перехід через перевал Кале, висотою майже три кілометри. Підйом не дуже складний, а з перевалу відкриються чудові краєвиди на озеро Миковіт, що лежить у сусідній долині. Далі спуск у долину. Ночівля біля села Хачіванак.

Дорога: 10 кілометрів, набір висоти: 650 метрів.

Наступний день
Попередній день
День 3

Перехід через перевал – Ходакур. Стежка не найпростіша і веде поступово вгору. З перевалу милуємось суворістю Лазистанського хребта та вершиною гори Качкар. Після обіду спуск до мальовничого озера Денер, де бажаючі можуть скупатися. Ночівля біля гірської річки Давалі.

Дорога: 12 кілометрів, набір висоти: 700 метрів.

Наступний день
Попередній день
День 4

Перехід через перевал заввишки 3400 м, що відокремлює вершину Соганлі від сусіднього з нею Лазистанського хребта. З перевалу відкриваються красиві краєвиди на озеро Атсіз, що лежить перед нами в долині. Підйом на наступний перевал, і тільки за ним зупинка на ночівлю поряд із смарагдовим озером Деніз (3400 м). Для того, щоб нормально переночувати на такій висоті, здійснимо ще акліматизаційний підйом на 200 м вище за наш табір.

Дорога: 7 кілометрів, набір висоти: 1000 метрів.

Наступний день
Попередній день
День 5

Сходження на гору Качкар (3932 м). Підйом на неї не такий вже й простий. Дорогою зустрічатимуться ділянки снігу, що підтанув, сипуха, круті ділянки на схилах, де-не-де навіть доведеться дертися, допомагаючи собі активно руками. Проте на вершині відкриваються чарівні краєвиди та панорами Кавказу та хребта Качкар. При сонячній погоді можна побачити Арарат і навіть Ельбрус, що  лежить вдалині. Після відпочинку спуск до табору. А потім ще спуск на 500 м. Ночівля на галявині.

Дорога: 10 кілометрів, набір висоти: 600 метрів, скидання висоти: 1100 метрів.

Наступний день
Попередній день
День 6

Уздовж берега річки Баюк вихід до села Олгунлар. Тут поповнимо продуктові запаси, після чого вирушимо далі. Подолавши невеликий хребет, спуск на ночівлю до гірської річки Дупедуз. Ночівля біля річки.

Дорога: 15 кілометрів, набір висоти: 700 метрів.

Наступний день
Попередній день
День 7

Завершальний перехід через перевал Налетлемі (3220 м). Вихід до гірського озера Караденіз, що лежить в оточенні пари скель. Освіжившись у водах озера, спускаємось в село Юкарі, де закінчується піша частина подорожі. Від Юкарі можна вирушити на узбережжя, або ж переночувати тут же.

Дорога: 8 кілометрів, набір висоти: 600 метрів, скидання висоти: 1500 метрів.

Наступний день
Попередній день
День 8

Сьогоднішній день у нас присвячений переїздам. Переїзд на трансфері в місто Пазар, і далі в Трабзон. Хто залишиться на вечір, на нас чекатиме відпочинок після непростої подорожі, прогулянка вуличками міста, турецька кухня.

Попередній день
У вартість походу входить
 • - харчування на маршруті
 • - громадське спорядження
 • - послуги гіда
 • - групова аптека
У вартість НЕ входить
 • - переліт до Туреччини
 • - оренда намета
 • - проїзди, кемпінги та культурні пам'ятки
 • - сувеніри, ресторани, пансіони за бажанням
 • - проживання в Трабзоні
 • - термальні басейни
 • -рафтінг
 • - кафе, вино, сувеніри і т.д.

Цей розділ поки що порожній

Цей розділ поки що порожній

Вибрати тур